TVK

  Tadas Bartkus  

  Šilalėje mero pareigas eis Tadas Bartkus

  Neseniai vykę savivaldybių tarybų ir merų rinkimai kai kuriose savivaldybėse įnešė naujovių, o kitose – atskleidė gyventojų politinio pasirinkimo pastovumą. Iš keturių Tauragės apskrities savivaldybių tik vienoje pasikeitė meras. Šilalės miesto merą, partijos „Tvarka ir teisingumas“ narį, Algirdą Meiženį pakeis politinio komiteto „Vardan Šilalės krašto“ deleguotas Tadas Bartkus. Kaip klostėsi Šilalės rajono savivaldos rinkimai kalbėjomės su Šilalės apygardos rinkimų komisijos pirmininke ir ko Šilalė gali tikėtis iš naujojo mero teiravomės paties Tado Bartkaus.

  33-jų Tadas Bartkus politikoje nėra naujokas. 2019-2021 metais yra dirbęs mero patarėju, vėliau, nuo 2021 metų spalio iki liepos mėnesio, ėjo Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, ne vienerius metus yra savivaldybės taryboje. Ar, žinodamas visą savivaldybės „virtuvę“ iš vidaus, naujai išrinktas meras nevengs oponuojančių politinių jėgų patarimų vienokiu ar kitokiu klausimu? Kaip, politikas mano, jam seksis išlaviruoti tarp įvairių nuomonių ir siūlymų?

  Reportažą apie rinkimus ir interviu su naujai išrinktu Šilalės meru kviečiame žiūrėti TVK kanalu, laidoje „Miesto ritmas“ nuo 17 val.








  1821

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex