TVK

  Andžela Jakienė  

  Išrinkti Tauragės rajono savivaldybės komitetų pirmininkai ir vicemerė

  Tadas Pauparis ir Vidas Bičkus  

  Gegužės 5 dieną vykusiame Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo renkami komitetų pirmininkai bei jų pavaduotojai ir Tauragės rajono savivaldybės vicemeras.
  Tarybos narių vienbalsiai buvo patvirtinti visi komitetų pirmininkai ir jų pavaduotojai.

  Tauragės rajono savivaldybės Ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto pirmininku tapo Vidas Bičkus (LLS), pavaduotoju - Modestas Petraitis (LLS).

  Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininke patvirtinta Laineda Ašmontienė (LLS), pirmininkės pavaduotoju - Mindaugas Bakša (LVŽS).

  Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininke išrinkta Virginija Eičienė (LVŽS), jos pavaduotoja - Rima Bandzinaitė-Latožienė (LLS).

  Tauragės rajono savivaldybė patvirtino ir vicemerės kandidatūrą. Vicemeras - politinio asmeninio pasitikėjimo tarnautojas, kuris atlieka mero nustatytas mero funkcijas ir pavedimus. Meras Dovydas Kaminskas į vicemero postą pasiūlė Andželą Jakienę (TS-LKD). A. Jakienė yra buvusi ilgametė Dacijonų bendruomenės pirmininkė ir Užimtumo Tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento patarėja. Pasak mero, A. Jakienė „sėkmingai gali kuruoti socialinę, bendruomeninę sritį ir iš dalies - kultūros sritį“. Geru žodžiu apie kandidatę, bendrapartietę, atsiliepė ir Raimondas Matemaitis bei Lietuvos regionų partijos frakcijos pirmininkas Sigitas Kancevyčius.

  Tauragės rajono savivaldybės administrijos direktorius šiame posėdyje nerinktas.

  847

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex