TVK

  STT nepradės ikiteisminio tyrimo dėl Šilalės rajono savivaldybės traktorių pirkimo

  2024 m. vasario 8 d. Šilalės rajono savivaldybės Antikorupcijos komisija Lietuvos Respublikos Generalinei prokuratūrai pateikė pareiškimą ir prašė įvertinti, ar Šilalės rajono savivaldybės administracija ir seniūnijos, vykdydamos traktorių pirkimus, neįvykdė korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos. Pareiškime nurodoma, kad Komisija, vadovaudamasi teisės aktais ir atsižvelgdama į spaudoje pasirodžiusią informaciją dėl Savivaldybės administracijos vykdytų traktorių pirkimų, atliko tyrimą ir priėmė sprendimą surinktą medžiagą perduoti Generalinei prokuratūrai. Generalinė prokuratūra savo ruožtu pavedė patikrinimą atlikti Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai (STT).

  Atlikus patikslinimo veiksmus ir įvertinus surinktus duomenis bei nustatytas aplinkybes, STT priėmė sprendimą atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą.

  kaip teigia Šilalės rajono savivaldybė savo viešame įraše, STT savo argumentuose pažymėjo, kad ikiteisminis tyrimas turi būti pradėtas remiantis ne subjektyviu situacijos vertinimu, o tik egzistuojant objektyvioms aplinkybėms, rodančioms galimai padarytą nusikalstamą veiką. Abejonės, samprotavimai, prielaidos, nuomonė, įtarimai, nepagrįsti faktinėmis aplinkybėmis, nėra pagrindas pradėti ikiteisminį tyrimą.  Šilalės rajono savivaldybės administracijos informacija

  238

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex