TVK

  Policija prašo gyventojų pirotechnikos priemones naudoti atsakingai

  Artėja Naujųjų metų švenčių laikotarpis, kurio metu bus intensyviau naudojamos pirotechnikos priemonės.

  Siekiant mažinti pirotechnikos priemonių keliamą riziką ir sužalotų dėl pirotechnikos priemonių asmenų skaičių, policijos pareigūnai, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet stiprins viešąją tvarką ir vykdys nelegalios prekybos pirotechnikos priemonėmis kontrolę.

  Policijos pareigūnai pataria šventės atributiką pirkti tik specializuotose pirotechnikos gaminių parduotuvėse arba prekybos centruose. Perkant priemones iš nepatikimų, neturinčių leidimo užsiimti tokia veikla asmenų, rizikuojate savo sveikata ar net gyvybe.

  Pareigūnai primena, kad draudžiama ne tik naudoti, bet ir parduoti civilines pirotechnikos priemones asmenims, apsvaigusiems nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų bei naudoti ir parduoti savadarbes pirotechnikos priemones.

  Civilinių pirotechnikos priemonių gali įsigyti ir jomis naudotis ne jaunesni kaip 14 metų asmenys, todėl, pamačius pirotechnikos gaminius leidžiančius jaunesnius vaikus, reikėtų apie tai pranešti policijos pareigūnams.  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

  147

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex