TVK

  Tauragėje duris atvėrė socialinė valgykla

  Gavus visą įrangą ir priemones maitinimui organizuoti bei sulaukus Veterinarinės tarnybos leidimo vykdyti veiklą, labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ gruodžio 18 dieną pakvietė į oficialų valgyklos atidarymą.

  Įgyvendinant socialinės valgyklos projektą, Tauragės rajono savivaldybės gyventojams, turintiems mažas pajamas, patekusiems į sunkią materialinę padėtį ir jaučiantiems nepriteklių, sudaryta galimybė nemokamai papietauti socialinėje valgykloje darbo dienomis nuo 11.00 iki 13.00 val. adresu Vytauto g. 76B-5, Tauragės mieste (buvusi „Rugilės“ kavinė).

  Valgykloje patiekiami karšti pietūs iš „Maisto banko“ turimų maisto produktų. Asmenys ir šeimos gali valgyti socialinėje valgykloje arba jiems priklausančią porciją išsinešti į namus, daugkartinio naudojimo indelyje. Virtuvės šefas - daugumai tauragiškių pažįstamas menininkas ir kvalifikuotas virėjas Edvardas Gasinskas.

  Socialinės valgyklos atidarymas buvo planuotas dar rugsėjo 18-ąją, tačiau dėl vėluojančios įrangos, bei užsitęsusių procedūrų, kelis kartus buvo atidėtas. Vakar valgykla oficialiai pradėjo veiklą – maisto paruošimą, gamybą ir maitinimą socialinėje valgykloje organizuos nevyriausybinė organizacija „Maisto bankas“, Tauragės rajono savivaldybės administracija finansuos patalpų nuomos ir komunalines išlaidas. Projektas įgyvendinamas vykdant Skurdo ir socialinės atskirties mažinimo programą.

  Dėl maitinimo paslaugų skyrimo asmenys turi kreiptis ir pateikti prašymus į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Respublikos g. 2, Tauragė, 116 kab., informacija teikiama tel. +370 674 78 268).  Tauragės rajono savivaldybės informacija

  126

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex