TVK

  Norint pasiekti namus - aštrios kliūtys

  Žvejų gatvėje praeitą savaitę buvo lyginamos kelio duobės. Po lyginimo gyventojai nustebo: negi darbai baigti? Maltas betonas su styrančiomis vinimis bei kitais gelžgaliais dviejose kelio vietose „pasitiko“ Žvejų gatvės gyventojus. Norintieji įvažiuoti į Jovarų rajone esančią Žvejų gatvę iš Laisvės gatvės pusės, susiduria su netikėtomis kliūtimis. Žvejų gatvės gyventoja Gražina sako, kad į darbą išvažiuoja ir iš darbo grįžta tamsoje - nesimato, kokiu kelio paviršiumi važiuojama. O ir vaikai mėgsta ramia gatve dviračiais važinėtis. Kas bus, kai ateis šalčiai, ir užšalę aštrūs gelžgaliai styros nepajudinami?

  Miesto seniūnas Žilvinas Majus patvirtino, kad maltas betonas Žvejų gatvėje buvo išpiltas dvejose vietose. Deja, darbininkai, maltą betoną atvežę iš bendrovės „Tauragės agrotechnika“ teritorijos, neapžiūrėjo, su kokiais nepageidaujamais priedais jį atvežė.

  Žvejų gatvės gyventoja nori, kad betonas su geležies gabalais būtų išvežtas ir pakeistas kitu - saugiu važiuoti maltu betonu. „Mums nereikia seniūno atsiprašymų. Kas mums sumokės už sugadintas padangas?“, - teiravosi moteris.

  Popiet susisiekus su Ž. Majumi, seniūnas TVK sakė, kad visa, kuo buvo užpiltos kai kurios Žvejų gatvės duobės, jau išvežta.

  „Klaidas reikia pripažinti ir jas taisyti“, - pokalbį baigė Tauragės miesto seniūnas.  Išsamesnis reportažas - rytoj TVK laidoje „Miesto ritmas“.

  652

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex