TVK

  Pilies kiemelyje jau stovi multifunkcinė pakyla

  2022 metų dalyvaujamojo biudžeto didelės vertės projektų kategorijoje laimėjęs projektas, surinkęs net 1199 tauragiškių balsus, lapkričio 15-ą dieną buvo pristatytas į Tauragę ir surinktas Pilies kiemelyje. Tai – mobilus multifunkcinis laisvalaikio ir pramogų objektas. Kitaip – nedidelė pakyla, atliekanti scenos funkcijas, tinkanti nedidelės apimties pasirodymams. Tik žvilgtelėjus į Pilies kiemelyje naujai atsiradusį objektą, gali pasirodyti, kad tai – šiuolaikinė skulptūra, tačiau mero patarėjas Tadas Rapolavičius šypsosi – tai pakyla, scena ir poilsio vieta, o tai, kad objektas atrodo kaip meno kūrinys, yra tik privalumas.

  Idėjos įgyvendinimu džiaugiasi ir Tauragės meno mokyklos direktorė Jolanta Kazlauskienė, kurios iniciatyva, šios scenos projektas ir buvo prisimintas. Jolanta Kazlauskienė scenos naudą mato jau dabar – nereikia net šiltojo sezono laukti. Žmonės prie multifunkcinės pakylos fotografuojasi, daro fotosesijas. Taip pat planuojama sceną artėjančių žiemos švenčių proga papuošti.

  O gyvos muzikos koncertais ant naujosios pakylos Meno mokyklos mokiniai bei kiti meno kūrėjai bei atlikėjai galės džiaugtis ir džiuginti žiūrovus pavasarį.


  Reportažą iš Pilies kiemelio žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-11-20.

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex