TVK

  Tauragės baseine – visiškai užimta dienotvarkė

  Tauragės baseino vadovė džiaugiasi, kad baseine šiuo metu – darbymetis. Yra daug lankytojų – tiek aktyviai sportuojančių, tiek tiesiog besimėgaujančių pirčių ar sūkurinės vonios teikiamais malonumais. Apie baseino siūlomas programas, sporto klubo lankytojų pageidavimus, galimybes juos įgyvendinti ir apie visas naujienas išsamiai – pokalbis su Tauragės baseino bei daugiafunkcinio sveikatingumo komplekso vadove Sandra Martinkiene.

  Daug naudos duoda tiek pačiam baseinui, tiek Tauragės miesto bei rajonų gyventojams vykdomos įvairios programos, skirtos tėvams su mažyliais, senjorams ir antrų klasių mokiniams. Sandra Martinkienė džiugiai pasakoja, kad mamos, o ir kai kurie tėčiai, noriai lanko kūdikių plaukimo užsiėmimus ir juos vertina, o ir 8-ni kūdikių plaukimo užsiėmimai baseine, net padidinus mokestį yra gana žema kaina - mokestis pakilo dvigubai: nuo 20-ies eurų iki 40-ies. Mamos, dienos metu atėjusios į baseiną su mažyliu ir kurioms nereikia trenerio paslaugų, už dvi valandas moka 7-is eurus. Sandra Martinkienė nemano, kad iki pavasario kainos dar pakils, o vėliau bus atsižvelgiama į bendrą ekonominę situaciją ir kitus veiksnius.

  TVK pavyko pakalbinti ir visad užsiėmusį, jau pustrečių metų baseine dirbantį, plaukimo trenerį Gvidą, kuris saugaus elgesio prie vandens bei plaukimo pagrindų moko antrų klasių mokinius. Gvido įsitikinimu, taisyklingai, sportiniu stiliumi, plaukti reikia mokytis ir suaugusiesiems.


  Kokio treniruoklį norėtų išbandyti sporto klube sportuojančios merginos ir moterys, ir ar tik antrų klasių mokiniams galimos nemokamos plaukimo pamokos, žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-11-15.

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex