TVK

  Šilališkiai eglutes puoš pasakų motyvais

  Šilalės rajono savivaldybė ir Šilalės miesto seniūnija jau trečiąkart organizuoja kalėdinę akciją „Papuošk savo miestą“. Šilalės miesto širdyje - J. Basanavičiaus gatvėje vėl nusidrieks kalėdinių eglučių alėja. Akcijoje dalyvauti gali visos Šilalės įmonės, įstaigos, bendruomenės, mokyklos ir gyventojai.

  Nuo lapkričio 27 d. dalyviams šventinėje akcijoje bus skiriama maždaug 1,75 - 2 m. aukščio eglutė. Šiųmetinė Šilalės eglučių alėjos puošimo tema – pasakų motyvai. Įmonei, organizacijai ar bendruomenei reikia išsirinkti pasaką ir dekoruoti eglutę savo gamintais originaliais papuošimais, kurie simbolizuoja pasakų personažus ar detales (natūraliais, savo kūrybos, pirktais, žaisliukais ir pan.). Jei tinkamos pasakos, pagal kurią norėtųsi puošti eglę Basanavičiaus gatvėje, gyventojai neras, medelį bus galima dabinti taip, kaip patinka. Akcijos dalyviai patys turės pasirūpinti šviečiančiomis girliandomis (įkraunamomis ar su elementais) ir užtikrinti informaciją, kas puošė eglutę, t. y. pažymėti ją išskirtiniu ženklu – kortele su tos įmonės, įstaigos ar organizacijos pavadinimu ar kt.

  Kalėdinių eglučių alėją dabinti bus galima iki lapkričio 29 dienos, kad lapkričio 30-ą dieną eglutes būtų galima įžiebti kartu su pagrindine miesto egle.

  Dvi gražiausios, originaliausios eglutės bus apdovanotos akcijos rengėjų įsteigtomis dovanomis.

  Eglučių nuotraukos bus įkeltos į Šilalės rajono savivaldybės paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ ir www.silale.lt. Rinkti gražiausią eglutę balsuodami galės visi norintieji, o kitą eglutę išrinks akcijos organizatorių sudaryta komisija. Nugalėtojai bus skelbiami sausio 6 d.


  Apie dalyvavimą kuriant Kalėdų eglučių alėją reikia informuoti iki lapkričio 23 d. Šilalės miesto seniūnę, mob. tel.: 8 673 64415 arba el. p. egle.straukiene@silale.lt.

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex