TVK

  Kalėdinių eglučių alėjoje šiemet nusidrieks išnuomotos eglutės

  Šiemet jau ketvirtus metus Tauragės Bažnyčių gatvėje sumirgės įvairiai puoštos eglutės. Jas kaip ir kasmet dabins įvairios Tauragės bei Tauragės rajono organizacijos, bendruomenės ir įmonės. Kalėdinių eglučių alėjos kūrimas prasidėjo su 60-čia medelių, vėliau skaičius išaugo iki 70-ies. Šiemet Bažnyčių gatvėje bus pastatyta 50 žaliaskarių. Apie tai, kodėl tik 50 eglučių, jei skaičius, norinčiųjų puošti medelius, kasmet auga, ir apie kitus pokyčius, susijusius su alėja, kalbėjome su Tauragės kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Rima Bandzinaite-Latožiene.

  Kiekvienais metais pasitaiko ne tik besižavinčių kalėdinių eglučių alėja, bet ir nusivylusių - vieni norėtų daugiau medelių Bažnyčių gatvėje, kiti būna nepatenkinti, kad nespėta net sureaguoti, o eglučių registracija jau baigta. Tiesa, nepatenkintų dėl eglutės vietos kol kas Tauragės kultūros centro direktoriaus pavaduotojai sutikti neteko, o ir pabambančių tauragiškių dėl vieno ar kito su kalėdine eglučių alėja susijusio reikalo būna nedaug.

  Eglučių puošimas planuojamas nuo lapkričio 27-os iki lapkričio 30-os dienos. Eglutėmis ir jų pastatymu bei apšvietimu pasirūpins organizatoriai, o visa pagrindinio žiemos švenčių akcento puošyba priklausys nuo puošėjų išmonės.


  Reportažą iš būsimos eglučių alėjos - Bažnyčių gatvės - žiūrėkite nuo 2023-11-07 TVK laidoje „Miesto ritmas“.

  316

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex