TVK

  Nuo Tarailių bendruomenės aikštelės iki pėsčiųjų tilto nusidrieks takas

  Rugsėjo 26 dieną su UAB „Tauragės agrotechnika“ pasirašyta sutartis pėsčiųjų ir dviračių tako nuo prieplaukos Tarailių gyvenvietėje iki pėsčiųjų tilto, Tauragės mieste, įrengimo.

  Vykdant pėsčiųjų ir dviračių takų plėtrą, suprojektuotas pėsčiųjų ir dviračių takas nuo Tarailių gyvenvietės iki pėsčiųjų tilto. Naujasis takas prasidės nuo Tarailių bendruomenės sporto ir laisvalaikio erdvės, drieksis Jūros upės pakrante ir baigsis prie pėsčiųjų tilto.

  Trasos pradžioje, Šlaito gatvėje, taką numatoma įrengti esamoje važiuojamojoje dalyje, dažais atskiriant po 1,2 m pločio dviratininkų juostą abejose gatvės pusėse. Nuo Šlaito gatvės iki Hipodromo gatvės projektuojamas 2,5 m pločio pėsčiųjų dviračių takas, išskyrus atšaką prie Tilžės plento, kur tako plotis sieks 3,5 metro.

  Projektuojama trasa ves Jūros pakrante, pro Šilo sporto aikštyną, Jūros upės užtvanką, Jūros tiltą, Tauragės motorinio malūno pastatą bei susijungs su jau esamais dviračių takais prie Tilžės plento bei Hipodromo gatvės.

  Dalis tako projektuojama esamo apsauginio pylimo viršuje. Šlaito gatvės pabaigoje numatoma išasfaltuoti apsisukimo aikštelę, prie jos įrengiant poilsio aikšteles su suoliukais, dviračių stovais, šiukšlių dėžėmis ir apželdinimu. Poilsio aikšteles su suoliukais, dviračių stovais ir šiukšlių dėžėmis taip pat numatoma įrengti ir visoje projektuojamo tako trasoje.

  Naujasis 1,5 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas bus pritaikytas saugiam ir patogiam žmonių su judėjimo negalia eismui. Visoje atkarpoje numatytas modernus LED apšvietimas.

  Darbus planuojama pradėti dar šiemet, o baigti per 14 mėnesių. Projekto vertė – 485 569 Eur.  Tauragės rajono savivaldybės informacija

  172

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex