TVK

  Dovydas Kaminskas ir Nijolė Pudžiuvelienė  

  Garso izoliacijos siena Gedimino gatvės gyventojams kelia didelių nepatogumų

  Aplinkkelio arba Naujosios gatvės statybos darbai beveik baigti. Neseniai sumontuota garso izoliacijos siena, nuo Naujosios gatvės skirianti Gedimino gatvės 43-ą ir 45-ą namus. Šių daugiabučių gyventojų iniciatyva rugsėjo 21 dieną, ketvirtadienį, vyko susitikimas su Tauragės miesto savivaldybės atstovais, tarp jų – ir su meru Dovydu Kaminsku. 43-io ir 45-o daugiabučių gyventojų interesus atstovavo Nijolė Pudžiuvelienė, išsakiusi ir gyventojų priekaištus bei pageidavimus.

  Prašydami savivaldybės kompensuoti išlaidas už daugiau sudeginamos elektros dėl pastatytos sienos, daugiabučių gyventojai norėtų nemokamų saulės elektrinių ant namų stogų. Taip pat, kad būtų nors kiek reguliuojamas mašinų, važiuojančių Naująja gatve, srautas.

  Susitikimo pabaigoje buvo ištarta frazė, kad per Naujosios gatvės atidarymą, bus kas stos ant kelio ir taip išreikš savo protestą. Vis tik daugiabučių namų atstovė labai viliasi, kad Tauragės meras į gyventojų problemas pažiūrės atsakingai.

  TVK dėl gyventojų iškeltų problemų pakalbino ir Tauragės merą Dovydą Kaminską. Meras ketina pasidomėti, ar įmanoma garso izoliacijos sieną padaryti skaidrią, tačiau negali gyventojams pažadėti, kad siena bus keičiama. Ir, nors meras, kaip pats sako, jaučiasi prastai dėl aklinos sienos projekto, vis tik džiaugiasi, kad Naujoji gatvė – tai infrastruktūra, kuri teiks naudą visai Tauragei.


  Reportažą iš Ateities tako gatvės žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-09-25.

  949

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex