TVK

  Tauragės autobusų stotis  

  Tauragės autobusų parko iššūkiai, naujovės ir ar tikrai baigiasi nemokamos kelionės

  Vienas posakis byloja, jog pokyčiai – vienintelis pastovus dalykas gyvenime. Pokyčiai vyksta ir tarpmiestinių autobusų sektoriuje. Seimo narė Ieva Pakarklytė vakar savo vieno socialinio tinklo paskyroje pasidalijo naujiena, kad Seime priimti Kelių transporto kodekso pakeitimai dėl tarpmiestinio susisiekimo autobusais. Šie pakeitimai, rašo Seimo narė, „yra labai reikalingi, kadangi užtikrina konkurencingas procedūras tolimojo susisiekimo autobusais rinkoje. Užtikrinamos lygesnės konkurencijos sąlygos tarp tolimojo susisiekimo įmonių taps pergale keleiviams, kurie gali tikėtis aukštesnės kokybės paslaugų.“
  Kokius laikus dabar išgyvena ir kokiems pokyčiams ruošiasi Tauragės autobusų parkas, kalbėjomės su laikinai pareigas einančiu autobusų parko direktoriumi Rimantu Martinavičiumi.

  Rimantas Martinavičius  

  Rimantas Martinavičius sako, kad šiuo metu Tauragėje – viešojo transporto atgimimas, tad ar atsiras nauji maršrutai Tauragės mieste, ar padažnės jau egzistuojančių maršrutų grafikas?

  O apie nemokamą keliavimą viešaisiais autobusais kalbinome įstaigos „Žaliasis regionas“ direktorę Gaivą Mačiulaitienę. Kas gi yra tas elektroninis bilietas, apie kurį tiek daug kalbama?


  Reportažą žiūrėkite TVK kanalu, laidoje „Miesto ritmas“ nuo 17 val.

  247

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex