TVK

  Tauragės mieste pradedamas įgyvendinti socialinės valgyklos projektas

  Tauragės mieste pradedamas įgyvendinti socialinės valgyklos projektas. Tauragės rajono savivaldybės gyventojams, turintiems mažas pajamas, patekusiems į sunkią materialinę padėtį ir jaučiantiems nepriteklių, bus sudaryta galimybė nemokamai papietauti socialinėje valgykloje darbo dienomis nuo 11.00 iki 13.00 val.

  Bus patiekiami karšti pietūs iš „Maisto banko“ turimų maisto produktų. Asmenys ir šeimos galės valgyti socialinėje valgykloje arba jiems priklausančią porciją išsinešti į namus, daugkartinio naudojimo indelyje.

  Tokio tipo labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ įsteigta valgykla Klaipėdos mieste veikia nuo 2021 metų. Tauragėje atidarymas numatytas rugsėjo 18 dieną, valgykla dirbs adresu Vytauto g. 76B-5, Tauragės mieste (buvusi „Rugilės“ kavinė).  Tauragės rajono savivaldybės informacija

  Maisto paruošimą, gamybą ir maitinimą socialinėje valgykloje organizuos nevyriausybinė organizacija „Maisto bankas“, Tauragės rajono savivaldybės administracija finansuos patalpų nuomos ir komunalines išlaidas. Projektas įgyvendinamas vykdant Skurdo ir socialinės atskirties mažinimo programą.

  „Įvertinus, kad jau paruošti karšti pietūs – tai dar labiau į gyventoją orientuota socialinė pagalba tiems, kurie neturi sąlygų ar sveikatos pasigaminti karšto maisto, nuspręsta atidaryti socialinę valgyklą Tauragės rajono nepasiturintiems asmenims. Tikimės dar labiau prisidėti prie socialinių miesto problemų sprendimo bei skurdo mažinimo“, – nuomonę išsakė administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

  Dėl maitinimo paslaugų skyrimo asmenys turi kreiptis ir pateikti prašymus į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Respublikos g. 2, Tauragė, 116 kab., informacija teikiama tel. +370 674 78 268).

  Kas gali kreiptis dėl maitinimo socialinėje valgykloje, kokius dokumentus reikia pateikti ir daugiau informacijos – https://taurage.lt/veiklos-sritys/socialine-parama/#soc-programos

  227

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex