TVK

  Kapinėse bus pastatyti du nauji kolumbariumai

  Tauragės rajono savivaldybė savo internetiniame puslapyje pasidalino skelbimu, jog Tauragės miesto seniūnija ieško nuomininkų, galinčių įrengti ir eksploatuoti kolumbariumus.

  Vienas kolumbariumas bus pastatytas Tauragės miesto kapinėse Sandėlių gatvėje, o kitas - Papušynės kaimo kapinėse, Šilalės gatvėje. Skelbimo sąlygose rašoma, kad nuomos terminas – 5 metai, su teise pratęsti sutartį naujam 5 metų laikotarpiui. Vėliau kolumbariumų nuoma bei priežiūra perimama Tauragės rajono savivaldybės. Išsinuomotame turte nuomininkas gali vykdyti tik kolumbariumo įrengimo ir jo eksploatavimo veiklą, jokia kita veikla negali būti vykdoma. Pradinis nuomininko įnašas būtų lygus paskelbtam 3 mėnesių pradiniam nuompinigių dydžiui: Tauragės miesto kapinėse („Cemety“ sistemoje pristatomose kaip Tauragės civilinės kapinės ir Lietuvos karių kapai) – 183,60 Eur, o Papušynės kapinėse – 13,80 Eur.

  Konkurso dalyviai savo paraiškas turi pateikti Tauragės miesto seniūnijai iki 2024 balandžio 4 d. imtinai. Nuomos konkurso komisijos posėdis vyks ir vokai su pasiūlymais bus atplėšiami 2024 m. balandžio 4 d.

  Šiuo metu Tauragės kapinėse yra 4-os kolumbariumų sekcijos - dvi Papušynės kapinėse ir dvi - Dunokų. Į vieną kriptą galima įdėti 4-as urnas. Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus sako, kad gyventojų poreikis vietoms kolumbariumuose stipriai išaugo.

  303

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex