TVK

  Kaziuko mugė jau šį savaitgalį Tauragėje!

  Bažnyčių ir Respublikos gatvėse įsikūrusioje mugėje Jūsų lauks Lietuvos kūrėjai, tautodailininkai, tautinio paveldo produktų gamintojai iš visos Lietuvos!
  Neatsiejama Kaziuko mugės atributika – verbos mojuos iš toli ir kvies pasidžiaugti pavasarinėmis spalvomis. Visa Kaziuko mugė pakvips gardžiausiais ir šviežiausiais kepiniais – riestainiais, namine duona, pyragais. Rimtesniam užkandžiui galėsite rinktis iš kaimiškų rūkytų mėsos gaminių, rūkytos žuvies, gurmaniškų sūrių. Savo aromatais užburs vaistažolių rinkiniai ir prieskonių mišiniai. Amatininkai į mugę atveš rankų darbo medžio ir keramikos dirbinių, pintinių. Pavasarį norisi atnaujinti garderobą, todėl mugėje tikrai rasite, kuo pasipuošti – rūbų kūrėjai, aksesuarų gamintojai pristatys pavasario mados naujienas.

  Kaziuko mugės metu vyks nuotaikingi koncertai. Šalia scenos veiks lauko kavinė, kurioje galėsite pasistiprinti ir stebėti koncertus iš geriausių vietų!

  Čiupkit draugą už parankės ir nepraleiskite progos apsilankyti, apsipirkti ir gerai praleisti laiko Tauragės Kaziuko mugėje!

  RENGINIO PROGRAMA:
  12:30 Folkloro ansamblis RADASTA
  13:00 Paulius Stalionis;
  14:00 Rokas ir Laurynas

  - Įėjimas į Kaziuko mugę nemokamas;
  - Mugės darbo laikas: 10:00-17:00;
  - Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginyje dalyvaujantis asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.  Renginio organizatorius UAB Mugių centras

  255

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex