TVK

  Ketvirtadieniais „Draugų kiemelyje“ laukiami pietautojai

  Tauragės „Caritas“ ketvirtadieniais kviesdavo tauragiškius ir miesto svečius į „Draugų pietus“. Jau savaitę socialinės dirbtuvės „Draugų pietūs“ persikėlė į naujas patalpas ir kviečia užsukti ketvirtadienio pietų į „Draugų kiemelį“, esantį Stoties g. 2, parapijos namuose. Vieta oficialiai buvo atidaryta praeitą savaitę. Juostelę perkirpo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ministrė Monika Navickienė bei Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

  Apie socialinių dirbtuvių idėją ir vaišinimą pietumis, kalbėjomės su Vitalija Šlepavičiene - Tauragės Švč. Trejybės parapijos „Carito“ koordinatore.

  Kaip pasakoja Vitalija, receptūras kuria ir „Carito“ bičiulių darbus koordinuoja patirties virtuvėje turintys savanoriai, o štai savanorių, gaminančių maistą, kiekis svyruoja.

  Virtuvės įranga – ne iš Europos sąjungos projektų lėšų, patikina V. Šlepavičienė. Viskas - iš geranoriškų žmonių bei socialaus verslo aukų.

  Kai „Draugų pietumis“ šiltuoju metų laiku buvo vaišinama lauke, paaukoti už maistą buvo rekomenduojama tiek, kiek norima. Dabar pietų pradinė kaina yra nustatyta – 5 Eurai. Kodėl toks sprendimas - Tauragės „Carito“ koordinatorės komentaras.

  Dėl sukauptos patirties, kuria galima dalintis, socialinių dirbtuvių svajonės plačios - ateityje planuojama rengti mokinių antradienius, bus galimybė pasikviesti ir „Draugų kiemelio“ kolektyvą surengti banketą.

  Na, o apie savanorystės galią patirmi pasidalijo Viktorija, ketvirtadieniais plušanti virtuvėje ir su malonumu bendraujanti su socialinių dirbtuvių bičiuliais.


  Laidoje „Miesto ritmas“ išgirsite ir atsiliepimų apie patiekalus bei galėsite žvilgtelti į „Draugų kiemelio“ vidų. Laidą kviečiame žiūrėti nuo 2024-03-22.

  162

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex