TVK

  Lietuvos mokyklų žaidynių badmintono finalas vyko Tauragėje

  Tauragėje, „Bastilijos“ sporto komplekse, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių badmintono finalinės varžybos. Apie tai, kaip sekasi jauniesiems badmintono žaidėjams bei kokį įspūdį palieka Tauragė, TVK kalbėjosi su badmintono entuziastais.
  Fizinio ugdymo mokytojas Vygandas Jezukevičius iš Alytaus pasidžiaugė, kad tiek jam, tiek alytiškiams vaikams varžybos – puiki patirtis, o ir pati sporto šaka patraukli mokiniams.

  Mokytojo iš Alytaus kolega – Rimantas Pavydis iš Kauno jėzuitų gimnazijos – taip pat labiausiai džiaugėsi galimybe pasisemti visokeriopos patirties, o žaidėjų iš Kauno profesionalumas badmintono žaidynių finale atsiskleidė – vaikinų komanda iškovojo antrą vietą.

  Kaip teigė Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros renginių koordinatorius Marius Juškevičius, suorganizuoti badmintono žaidynes nebuvo labai sudėtinga - į varžybas šiemet užsirašė daugiau Lietuvos mokyklų negu pernai. Varžybose iš viso dalyvavo apie 60 mokinių, tačiau renginių koordinatorius sako, kad badmintono sporto šaka į finalą vos pateko.

  Badmintono žaidėjai, regis, varžybomis irgi buvo nenusivylę – net jei komandai nelabai sekėsi, pati žaidynių atmosfera buvo draugiška.

  Mokyklų žaidynių badmintono finalinėse varžybose teisėjauti teko Tauragės badmintono klubo „Volanas“ nariui Giedriui Stasiuliui. Nors dauguma dalyvių gyrė atnaujintą „Bastilijos“ komplekso salę, vis tik nusiskundimų dėl salės būta.


  Kokie nusiskundimai gaubia „Bastilijos“ sporto salę, kai žaidžia badmintonininkai, ir ar varžybų teisėjai nusipelnė dalyvių pagyrų, žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-03-19.

  188

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex