TVK

  Kaziuko mugėje – skanumynai, verbos ir gyva muzika

  Šeštadienį, kovo 16-ąją, Tauragėje vyko tradicinė Kaziuko mugė, o geras, saulėtas oras į mugę sukvietė daugybę žmonių. Visi kalbintieji džiaugėsi puikia, pavasariška diena, galimybe įsigyti dailiųjų amatų prekių, skanėstų ir netgi... kraujinių vėdarų.

  Pirkėjų gausa nesiskundė ir prekybininkas iš Vilniaus. Jauno vyro pardavinėjamos Vilniaus krašto verbos rištos buvo jo tetų. Be Vilniaus krašto verbų, vilnietis prekiavo verbomis ir iš Lenkijos, tad TVK žiūrovams paaiškino, kaip atskirti verbas ir kokios verbos kuriam kraštui būdingos.

  Pastaruosius kelerius metus mugėse dalyvauja senjorė Janina. Savo pomėgiu nerti bei megzti 88-erių moteris dalijasi su mugių lankytojais. „Gyvenu viena, žiemą kur nors eiti slidi, tai ir mezgu“, - sako tauragiškė.

  Kaziuko mugėje, šįkart nusidriekusioje Respublikos ir Bažnyčių gatvėse, buvo galima įsigyti įvairių maisto produktų, konditerijos gaminių, namų bei sodo puošybos elementų, rūbų, žaisliukų mažiesiems ir su Velykomis siejamų atributų – margučių, verbų, vaško žvakių. Tereikėjo į mugę atsinešti šviesią nuotaiką ir mėgautis pavasario pasiilgusių žmonių bendryste.


  Spalvingas, pavasariškas reportažas iš Kaziuko - TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 20254-03-18.

  147

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex