TVK

  Pagėgiuose nesaugiausia - perėjos?

  Krašto kelias Kaunas-Klaipėda yra beveik 229-ų kilometrų. Dalis kelio driekiasi per Pagėgių miestą. Visas kelias priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai, o kelių direkcija rūpinasi kelio, Pagėgiuose turinčio Vilniaus gatvės pavadinimą, saugių eismo sąlygų užtikrinimo organizavimu, eismo saugos priemonių keliuose įgyvendinimo koordinavimu. Šįkart Kelių direkcija Pagėgių Vilniaus ir Žemaičių gatvėse atnaujina 5-as perėjas, pritaiko jas negalią turintiems asmenims. Darbai prasidėjo gruodį, tačiau dabar viskas sustoję. Pagėgių savivaldybės vicemerė Aušra Zongailienė bei kiti savivaldybės darbuotojai teigia, kad sulaukia daug išardytais perėjų priėjimais nusivylusių pagėgiškių skundų.

  Bet būtent todėl, kad gyventojams būtų saugu, ir pradėti penkių kelio priėjimų prie perėjų remontai. Prie perėjų bus įrengti žibintai, įmontuotos specialios plytelės žmonėms su negalia. Akcinės bendrovės „Kelių priežiūra“ Komunikacijos skyrius TVK raštu pakomentavo: „Minėtose gatvėse Pagėgiuose šiuo metu vykdomi paprastieji pėsčiųjų perėjų remonto darbai. Projekto metu bus atnaujintos kelio dangos, įrengti specialūs užvažiavimai negalią turintiems gyventojams, taip pat įrengtas kryptinis apšvietimas. Į projektą įtrauktos šešios pėsčiųjų perėjos. Šiuo metu remonto darbai nėra vykdomi dėl netinkamų meteorologinių sąlygų. Planuojama, kad jų vykdymas bus atnaujintas ateinančią savaitę. AB „Kelių priežiūra“ specialistai laikinai, kol nevyksta minėti remonto darbai, sudarė sąlygas gyventojams saugiai pereiti gatvę.“

  Tačiau Pagėgių savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Bronislovas Budvytis pritaria vicemerei – gyventojams šiuo metu išties nesaugu. Yra konkretus pavyzdys, kai dėl išraustos perėjos nukentėjo viena Algimanto Mackaus gimnazijos mokytoja. Skyriaus vedėjas sako, kad apšviestų ir žmonėms su negalia pritaikytų perėjų Pagėgiuose tikrai reikėjo, tačiau keista, kad priėjimai pradėti ardyti prieš prasidedant didiesiems šalčiams bei snygiams.


  Pagėgiškių nuomonę apie priėjimus prie perėjų ir tęstinius remonto darbus sužinosite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2024-02-09.

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex