TVK

  Tauragės kultūros centras Picos dieną paminės protmūšiu

  Vasario 9-ąją amerikiečiai pradėjo minėti Picos dieną. Kadangi šis kepinys sparčiai išpopuliarėjo visame pasaulyje, Picos dienos geografija išsiplėtė ir į kitas šalis. Tauragės kultūros centras jungiasi į Picos dieną švenčiančiųjų gretas ir kviečia moksleivius vasario 9-ąją, penktadienį, sudalyvauti protmūšyje, kur visi klausimai bus picos tematika. Žaidimą ir renginį organizuoja Tauragės kultūros centro renginių organizatorė - jaunimo koordinatorė Inga Tubutytė.

  Dalis kultūros yra ir maisto kultūra, tad natūralu, kad Kultūros centras pagerbia ir įvairias pasaulio virtuves. Inga Tubutytė tikisi, kad ateityje tauragiškiai galės kartu su Kultūros centru švęsti ir jau tradicišku vadinamo, vieno lietuviško patiekalo dieną.

  Pats renginys, sako Inga, yra ne tik skaniai pavalgyti ar sužinoti kažką naujo apie nacionalinį Italijos patiekalą. Tikslas – visiems mokiniams susirasti bendraminčių. O gardžiai paminėti Picos dieną kviečiami įvairaus amžiaus mokiniai.

  Energijos nestokojanti ir gerą nuotaiką spinduliuojanti Tauragės kultūros centro jaunimo koordinatorė patikina, kad labai labai Picų dienos protmūšyje laukia visų moksleivių.


  TVK laidą „Miesto ritmas“, kvepiančią picomis, žiūrėkite nuo 2024-02-07.

  132

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex