TVK

  Į atnaujintą Pagėgių PSPC sugrįžta kitur prisiregistravę pagėgiškiai

  Gruodžio 1-ąją duris atvėrė atsinaujinęs Pagėgių pirminės priežiūros centras. Antrame pastato aukšte numatyta įkurdinti palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę, tad šiuo metu ten vyksta intensyvūs patalpų remonto darbai.
  Apie Pagėgių pirminės priežiūros centro naujoves ir detalesnius ateities planus kalbėjomės su įstaigos direktore Laima Lukošiene.

  Pagėgių pirminės priežiūros centro pastate, esančiame Jaunimo gatvėje 6, veiks kelios įstaigos. Viena iš jų - palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė. Slaugos ligoninėje prieglobstį ras bendrosios, ir vegetatyvinės priežiūros reikalaujantys pacientai bei pacientai, turintys demencinių sutrikimų.

  2021 m. duomenimis, Pagėgių savivaldybėje registruota apie 7440 gyventojų. Pačiame Pagėgių mieste – apie 1500, tad ir didelio priežiūros centro gyventojų poreikiams steigti nebuvo būtinybės. Centre yra 20 kabinetų. Idant gyventojams būtų teikiamos maksimaliai kokybiškos paslaugos, kai kurių gydytojų kabinetams nupirkta nauja technika. Taip pat įsteigtas naujas kabinetas.

  Kasmet pirminiame priežiūros centre Pagėgiuose išsiimti sveikatos pažymos, pasiskiepyti ar gydytis apsilanko apie 6 000 pacientų, o su kokiais iššūkiais susiduria ir ar konkurencinga Pagėgiose sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių įstaigų „arena“, sužinosite pažiūrėję TVK laidą „Miesto ritmas“ nuo 2024-01-31.

  129

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex