TVK

  Keičiasi atliekų rūšiavimo tvarka juridiniams asmenims

  Nuo 2024 m. sausio 1 d. ne tik fiziniai, bet ir juridiniai asmenys gali kreiptis į Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrą (TRATC) dėl individualių rūšiavimo konteinerių komplektų.

  Juridiniai asmenys, tai yra viešojo administravimo, mokslo, kultūros, švietimo, sporto, sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigos, mažmeninės prekybos parduotuvės, apgyvendinimo, maitinimo ir kitų paslaugų įmonės, kurių veikloje susidaro komunalinės pakuočių atliekos ir antrinės žaliavos, gali gauti rūšiavimo konteinerius ir sudaryti sąlygas darbuotojams rūšiuoti komunalines atliekas darbo vietoje. Tai padės sumažinti nerūšiuojamų atliekų kiekį Tauragės regione ir padės juridiniams asmenims siekti užsibrėžtų tvarumo tikslų.

  „Į mus besikreipiantys juridiniai asmenys, kurių aplinkoje susidaro komunalinės atliekos, kurios savo pobūdžiu ir sudėtimi panašios į namų ūkių pakuočių atliekas, turės galimybę gauti rūšiavimo konteinerių komplektą. Reikia priminti, kad gamybinės, komercinės paskirties atliekos nėra įtrauktos į atliekų surinkimo sąrašą“, - informuoja TRATC Atliekų tvarkymo skyriaus vedėja Vilmantė Krištopaitienė.

  Pažymėtina, kad komercinėje ar gamybos veikloje susidarančios pakuočių atliekos, o taip pat ir transportavimo pakuotės negali būti šalinamos komunalinių atliekų konteineriuose. Šių atliekų tvarkymui juridiniai asmenys privalo sudaryti sutartį su atliekų tvarkytojais.

  Dėl konteinerių komplektų gavimo galite kreiptis tel. (8 446) 61125, el. paštu info@uabtratc.lt arba atvykti į Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrą adresu: Paberžių g. 14, Tauragė.  TRATC informacija

  160

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex