TVK

  Tauragės mažiausieji laukiami darželyje Mažonuose

  Rugsėjo viduryje Tauragės „Aušros“ progimnazijos Mažonų skyriuje, kitaip vadinamam tiesiog Mažonų darželiu, suformuota vaikų grupė, kurią lanko Tauragės miesto ir rajono mažiausieji. Į grupę priimami vaikai nuo 1-erių iki pusantrų metų.

  Šiuo metu Mažonų darželyje yra suformuotos dvi darželinukų grupės. Dirba 5 darbuotojos ir daugiausiai daržely lanko vaikai iš Tauragės. Mažiausius Tauragės darželininkus aplankė ir su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis TVK kalbėjosi praeitą savaitę.

  Auklėtojos džiaugiasi, kad mažylius gali supažindinti su žvėreliais – prie darželio užsuka ir kiškiai, ir stirnos, mat Mažonų seniūnija, kur įsikūręs darželis, yra gamtos apsupty. O ir nedidelėm darželinukų grupėm darželyje sudaryta aplinka jaustis kaip namie.

  Vis tik „Aušros“ progimnazijos Mažonų skyriaus auklėtinių saugumas yra prioritetas ikimokyklinio ugdymo mokytojoms, tad ir dėmesys skiriamas mažiesiems padidintas, kai, pavyzdžiui, lipama laiptais. Taip pat vengiama vaikams nesaugių vietų – į balkoną darželio auklėtojos su vaikais jau seniai neužsuka. Mažonų darželyje yra turėklai dideliais tarpais. Jie aptverti tinklu. Janina Petkuvienė - viena iš darželio auklėtojų, interviu metu ne kartą minėjo ir problemą su nepatogiais laiptais, kai reikia su mažyliais nulipti žemyn. Vyresniųjų darželio auklėtinių grupės mokytoja Lijana Statkevičienė atkreipė dėmesį ir į probleminį stogą.

  Pasiteiravus Mažonų seniūno Egidijaus Jurgilo, ar žinomi seniūnijai bei savivaldybei darželio iššūkiai, seniūnas patvirtino, kad žinomi. 1987 metais statyta Mažonų seniūnija iki šiol dar neturėjo generalinio remonto. Seniūnas E. Jurgilas sako, kad pirma reikėtų imtis seniūnijos pastato stogo taisymo, tada reikėtų pastato šiltinimo darbų ir galiausiai – fasado remonto. O kadangi balkono turėklai yra fasado dalis, tik tuomet jie ir būtų pakeisti.


  Ar Mažonų seniūnijos pastatas bus remontuojamas ir į kitus klausimus atsakoma TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-10-17.

  143

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex