TVK

  Įspėjamajame streike dalyvaus ir Tauragės mokytojai

  Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠDPS) rugsėjo 15-ą dieną organizuoja įspėjamąjį mokytojų streiką. Streikas truks 2 valandas ir, jei šiuo streiku nebus pasiekta norimų tikslų, rugsėjo 29-ą dieną mokytojai susiburs kur kas ilgesniam visuotiniam streikui. Tauragės Žalgirių gimnazija ir M. Mažvydo progimnazija taip pat jungiasi prie streikuojančiųjų. Apie streiką kalbėjomės su šių mokymo įstaigų profesinių sąjungų atstovėmis.

  Žalgirių gimnazijos profesinės sąjungos pirmininkė Vida Laurinaitytė mano, kad politikai mokytojams daugiausiai visko pažada prieš rinkimus ir tuo dažniausiai viskas baigiasi. Martyno Mažvydo progimnazijos profesinės organizacijos pirmininkė Inga Urbanavičienė akcentuoja tai, kad streiku mokytojai nori atkreipti visuomenės dėmesį.

  Šiuo metu Tauragės ir Skaudvilės miestuose savo veiklą vykdo dvi profesinės sąjungos, vienijančios pedagogus. Viena iš jų – Lietuvos švietimo ir mokslo profsąjunga – prie streiko šįkart neprisijungia. Kodėl taip nuspręsta paaiškino profsąjungos Tauragės susivienijimo pirmininkas Gediminas Marozas.


  Kokių reikalavimai iškelti Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai ir kokiomis nuotaikomis gyvena pedagogų bendruomenės, žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-09-14.

  491

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex