TVK

  Šilalės mokyklos naujus mokslo metus pasitinka be mokytojų trūkumo

  Rugsėjo pradžioje TVK aplankė Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnaziją bei Šilalės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrių. Kuo gali džiaugtis Šilalės švietimas ir su kokiais iššūkiais susiduriama kasdien? Kalbėjomės su S. Gaudėšiaus gimnazijos direktoriumi Stasiu Norbutu bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzmarskaite.

  S. Gaudėšiaus gimnazijos vadovas džiaugiasi, jog šiemet mokytojų trūkumo gimnazijoje nėra, tačiau problema dėl mokytojų bendruomenės mažėjimo išlieka. Gimnazija turi modernią chemijos laboratoriją, išmaniąsias lentas, atnaujintą sporto salę, patrauklų vidinį kiemelį pasivaikščioti ar prisėsti pertraukų metu, tačiau be žmogaus, galinčio naudotis sukurta infrastruktūra švietimo įstaigoje, tinkamo ugdymo nebus, mano gimnazijos direktorius.

  Šilalės savivaldybėje į pirmas klases atėjo 121 pirmokėlis. Ir tai jau yra 27 mokiniais mažiau negu pernai, sako Šilalės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja. Priešmokyklinukų taip pat yra viena grupe mažiau, bet džiugu tai, kad visi ikimokyklinės programos 3-5-ų metų amžiaus vaikai pateko į darželio grupes.


  Daugiau apie švietimo padėtį Šilalėje žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-09-12.

  151

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex