TVK

  Pagėgiuose mokinių mažėja

  Naujiesiems mokslo metams intensyviai ruošėsi ir Pagėgių savivaldybė. Kokios naujovės Pagėgių švietimo sektoriuje, ar užtenka ugdymo įstaigom pedagogų ir kitais švietimo klausimais kalbėjomės su Virginija Sirvidiene – Pagėgių savivaldybės Švietimo, kultūros, sporto ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja.

  Algimanto Mackaus gimnazija jau kurį laiką ieško matematikos mokytojo. V. Sirvidienė patvirtina, kad matematikos mokytojas Pagėgiams vis dar reikalingas. Trūksta ir kitų sričių specialistų - logopedo, specialiųjų pedagogų. Taip pat ateityje gali kisti Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos statusas.

  Nepaisant tam tikrų pokyčių savivaldybės švietimo sistemoje, Pagėgiuose formuojasi ir graži tradicija. Savivaldybė jau antrus metus iš eilės ruošia reikalingiausių mokymosi priemonių rinkinius pirmokėliams.

  Paskutiniąją kalendorinės vasaros dieną Pagėgiuose apsilankiusi TVK televizija užsuko ir į Algimanto Mackaus gimnaziją bei pakalbino būsimų pirmokėlių mokytoją Dalią Kuisienę. Kas nustebino mokytoją ir ar išlieka jaudulys prieš susipažįstant su naujais mokinukais net po beveik 30-ies metų mokytojavimo, bei visas naujienas iš Pagėgių ugdymo įstaigų srities sužinosite laidoje „Miesto ritmas“, rodomą nuo 2023-09-01.

  379

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex