TVK

  Nemunas. 2019 m. TVK rubrika AKIMIRKA  

  Girtutėlį nurodymams nepaklususį tauragiškį pasieniečiai tramdė antrankiais

  Pasienio ruože Nemune žvejojusius tauragiškius atvykę patikrinti pasieniečiai buvo sutikti su keiksmais ir grasinimais. Pramogautojas atsisakė pateikti dokumentą ir būdamas neblaivus nepakluso teisėtiems VSAT pareigūnų reikalavimams.

  Šeštadienį vakare Pagėgių savivaldybės Panemunės mieste VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų pasienio užkardos pareigūnai tikrino pasienio ruože Nemune žvejojusių asmenų dokumentus.

  Tikrinimo metu vienas iš jų atsisakė pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Vyras grasino susidoroti su pasieniečiais, vartojo necenzūrinius žodžius, taip žemindamas pareigūno vardą ir orumą. Jis buvo akivaizdžiai neblaivus ir ant kaklo turėjo į peilį panašų daiktą, kurį kelis kartus demonstratyviai palietė. Nepaklusus VSAT pareigūnų teisėtiems reikalavimams buvo panaudotos specialiosios priemonės – antrankiai. Pasieniečiai išsiaiškino, kad tai yra 44-erių tauragiškis.

  Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai jam nustatė 4,28 prom. girtumą. Kartu buvusi 46-erių tauragiškė taip pat elgėsi iššaukiančiai – šūkavo ir vartojo necenzūrinius žodžius. Jai nustatytas 3,75 prom. girtumas.

  Triukšmadariai buvo perduoti atvykusiems artimiesiems. Įvykio aplinkybės tikslinamos, o po to bus pradėtos administracinės teisenos.

  Tauragiškiui už daugybinius Administracinių nusižengimų kodekse numatytus teisės pažeidimus gresia kelios piniginės baudos.  Aistė Žalnieraitienė
  Valstybės sienos apsaugos tarnybos
  prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
  Pagėgių pasienio rinktinės
  Viešųjų ryšių vyresnioji specialistė

  229

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex