TVK

  Tauragės aerodrome nukrito lėktuvas

  Kaip praneša Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Tauragės AVPK) vyresnioji specialistė Lina Banienė, balandžio 21-ą dieną, penktadienį, 14:36 gautas pranešimas, kad Girininkų aerodrome, Žygaičių seniūnijoje, nukrito vienmotoris lėktuvas. Juo skrido vienas asmuo, registruotas Kauno rajone. 1972 metais gimęs vyras žuvo. Įvykio vietoje dirba specialiosios tarnybos.
  Girininkų aerodromo savininkas Kostas Bastakys TVK telefonu pasakojo, kad pilotas su juo anksčiau susisiekė dėl galimybės nusileisti Girininkų aerodrome, tačiau vėliau jokios informacijos apie galimą nusileidimą nepateikė, tad tuo metu, kai lėktuvas sudužo, aerodromas buvo uždarytas. K. Bastakys pabrėžia, kad aeorodromo užkardas buvo pakeltas tik po nelaimingo atsitikimo. Lėktuvas jau buvo prieš tai nusileidęs aerodrome, o nelaimė įvyko lėktuvui pakilus. Šiuo metu K. Bastakys į įvykio vietą aerodrome neįleidžiamas.
  Žuvęs asmuo, pasak K. Bastakio, atskrido iš Kauno. Žuvusysis galimai dirbo vienoje atsinaujinančios energetikos bendrovėje ir buvo nuvykęs apžiūrėti jėgainių.  Tauragės AVPK, TVK ir K. Bastakio informacija

  620

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex