TVK

  Tauragės knygų mugėje – knygų įvairovė

  Treti metai Tauragėje, Kultūros centre, renkasi įvairios, paprastai mažesnės leidyklos, siūlydamos Tauragės gyventojams susipažinti su išleistomis naujausiomis knygomis, pasižvalgyti po populiariųjų knygų sąrašus ir galbūt vieną kitą knygą įsigyti.

  Šie Tauragės knygų mugės metai kitokie. Prieš kelias dienas mirė Tauragės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė, Tauragės kultūrinio gyvenimo puoselėtoja Meilutė Parnarauskienė. Ją prieš mugės atidarymą susirinkusieji pagerbė tylos minute. Vis tik Žaneta Maziliauskienė - B. Baltrušaitytės bibliotekos Projektų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja tiki, kad tradicija rengti knygų mugę Tauragėje nenutrūks.

  Pakalbinti mugės lankytojai kol kas tik žvalgėsi knygų, tačiau atėjo žinodami, kokio žanro knygų norėtų knygų mugėje rasti. TVK bendravo ir su viena pirmųjų Tauragės knygų mugės iniciatorių Nijole Petrošiene.

  Į Tauragės knygų mugę atvyko 9 leidyklos ir vienas prancūzų literatūros knygynas. Leidyklos „Andrena“ vadovė patikino, kad ir toliau, rengiant knygų muges Tauragėje, bus bendradarbiaujama su B. Baltrušaitytės biblioteka. Knygų mugės, sako ponia Nijolė, leidėjams visada yra šventė.


  Reportažą iš Tauragės knygų mugės žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-11-10.

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex