TVK

  31-sis mėgėjų teatrų festivalis „Kvartetas“ vėl Tauragėje

  Genovaitė Urmonaitė  

  Tauragės kultūros centro liaudies režisierės Genovaitės Urmonaitės gyvenimas sukasi apie teatrą. Tai – gyvenimo būdas, sako režisierė. Net atostogaujant jos galvoje verda idėjos naujiems spektakliams. Genovaitės energija liejasi per kraštus. Turbūt todėl ir respublikinis mėgėjų teatrų festivalis „Kvartetas“ rengiamas jau 31-us metus. Kai po nepriklausomybės atgavimo buvo daug nežinios, rengti festivalį buvo drąsu, pripažįsta režisierė. Bet visos idėjos, atsirandančios spontaniškai, pasiteisina, šypsosi Genovaitė.

  Į „Kvartetų“ festivalį sugrįžta jau Tauragėje vaidinę bei festivalyje dalyvavę mėgėjų teatrai. Atvyksta ir tie mėgėjų teatrai, kurie Tauragės auditorijai prisistato pirmąkart. Šįkart žiūrovai Tauragėje galės išvysti mėgėjų teatrą iš Latvijos su Reinio Vejinšo spektakliu „Bačkadarys ir bačkadarienė“.
  Mėgėjų teatrų festivalis „Kvartetas“ jau savo pavadinimu išduoda, jog teatro lankytojai galės pamatyti 4 spektaklius. Be svečių iš Latvijos festivalyje pasirodys Hanos Šumilaitės vadovaujamas salės teatras „Siena“ su komedija „Čarlio tetulė“. Likusių dviejų festivalio spektaklių režisierė yra pati Genovaitė Urmonaitė. Spektaklį „Bobutės susipyko“ žiūrovai didžiojoje scenoje išvys paskutinįkart, tačiau optimizmo nestokojanti Genovaitė įsitikinusi, kad visi, apsilankę mėgėjų teatrų festivaly šį šeštadienį Tauragės kultūros centre, išeis pakylėti.


  Pokalbis su liaudies teatro režisiere, mėgėjų teatrų festivalio „Kvartetas“ organizatore Genovaite Urmonaite jos meniškoje darbo erdvėje - TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-11-09.

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex