TVK

  Šiurpės Dvare: Gera nuotaika ir nebūtinai viskas šiurpiai

  Jau tradicija tampa renginys „Šiurpės Dvare“ - Tauragės dvaro bendruomenės organizuojamas, Helovino tema puošiamas Tauragės Dvaro parkas, prieš spalio 31 dieną laukia lankytojų, mėgstančių ne tik pasišiurpinti, bet ir plačiai nusišypsoti ar balsu pasijuokti.

  Prie Tauragės Dvaro bendruomenės įkūnijamų personažų jungėsi ir pavieniai asmenys, kuriems Šiurpnaktis yra proga pasipuošti ir tiesiog suteikti gerų emocijų ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Viena iš šventės viešnių – tauragiškė Margarita, kuriai šeštadienio vakarą, Tauragės dvare, labai tiko vienuolės iš siaubo filmo kostiumas. Jei ne palaiminimo, tai bent norinčiųjų asmenukės su „vienuole“ susidarė eilutė, tad liūdėti „vienuolei“, šiemet renginyje nesutikusiai savo brolių ir sesių, panašu, nebuvo kada.

  Nepasipuošę lankytojai šeimomis taip pat traukė apžiūrėti šiurpinančių dekoracijų. Tarp kalbintų renginio lankytojų buvo nuomonių, jog reikėtų kitąkart paruošti viską šiek tiek šiurpiau.

  Visi norintieji galėjo bendruomenės Šiurpes paremti Siaubo kambaryje bei bare, kur nealkoholinį vyną siūlė gyvi numirėliai, o šiųmetinės dekoracijos, tokios kaip gąsdinančios lėlės, antkapiai, šviesų girliandos, mumijos ir daugybė skeletų, bus susandėliuotos ir lauks kitų metų Šiurpių Dvare.


  Šiurpiai linksmą arba kitaip - linksmai šiurpų reportažą žiūrėkite TVK laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-10-31.

  461

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex