TVK

  Tauragėje lankėsi E. Latėnaitė su edukacija „Literatūriniai personažai atgyja ir tampa tikri“

  Ketvirtadienio vakarą B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje į susitikimą-edukaciją su Emilija Latėnaite susirinko būrys tauragiškių.

  Emilija Latėnaitė – teatro ir kino aktorė, muzikantė, skaitymo entuziastė, daug keliaujanti po Lietuvą su kolega aktoriumi, rašytoju Juozu Gaižausku ir jųdviejų literatūrinėmis-muzikinėmis programomis. Aktorė dėsto LMTA, veda grupės formavimo, vaidybos meno ir improvizacijos užsiėmimus.

  E. Latėnaitė susirinkusioms moterims vedė grupinį užsiėmimą, kuriame, pasitelkus improvizaciją, autorinius žaidimus, kūrybiškumą ir literatūrą, buvo galimybė vieni kitus (ir save) pamatyti iš naujo. Edukacijos dalyvės mėgavosi literatūros ir vaidybos jungtimis, improvizacija, žaidimais su tekstu.

  Pasibaigus užsiėmimui, moterys pasidalijo mintimis, ką atrado savyje ar kituose – bendrystę, prisitaikymą, pasitikėjimą, meilę, pagarbą viskam ir visiems, apie neribotas galimybes ir svajones.

  „Tai paskutinė mano edukacija. Nuostabu, kaip tą patį tekstą, sudėjus savo autentiškumą, žmonės atskleidžia visiškai skirtingai. Išvažiuoju su dėkingumu, dėkoju, kad pasitikėjote viena kitomis, sukūrėt pasaulį, kuriuo tikiu“, – atsisveikindama tarė aktorė Emilija Latėnaitė.  Tauragės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos informacija

  111

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex