TVK

  Skaudvilės miesto šventėje – teatralizuotas arklių turgus

  Skaudvilė – ramus miestelis su beveik pusantro tūkstančio gyventojų, šį savaitgalį ypač atgis. Rugsėjo 16-17 dienomis Skaudvilėje vyks miesto šventė, kurioje bus smagiai minimas miesto gimtadienis. Skaudvilės miesto šventėje yra laukiami ne tik miesto gyventojai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos. O apsilankyti šventėje tikrai bus verta, tikina šventės organizatoriai.

  Be minėtojo teatralizuoto turgaus ir įvairių pramogų susijusių su žirgais, šeštadienį bus galima aplankyti ir kitų įvairių pramogų. Vis tik vienos pramogos dėl dalyvių saugumo atsisakyta.

  Meno mėgėjai bus pasitikti su lauko paroda. Taip pat galės užsukti į Alfonso Čepausko galeriją, kurioje ekslibrisais bus atiduota pagarba kaimyniniam miestui – Tauragei. Skaudvilės mėgėjų teatro „Atodanga“ gerbėjai savo mylimus aktorius taip pat sutiks šventėje, dueto „Zygga“, grupės „Žemaitukai“ ir Radžio fanai šventės metu galės pamatyti jų pasirodymus.

  Skaudvilė puošiasi ne tik miesto šventei. Trepų gyventojas Jonas Jankauskas savo darbščiomis rankomis ir kūrybiškomis mintimis miestą gražina taip, kad jo darbais būtų galima džiaugtis ilgai.


  Apie artėjančią Skaudvvilės miesto šventę ir entuziastingą ruošimąsi miesto gimtadieniui, žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-09-13.

  900

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex