TVK

  Luisa Sobral  

  Tauragės muzikos festivalyje koncertavo „Euroviziją 2017“ laimėjusios dainos kūrėja

  Luisa Sobral  

  Tauragės muzikos festivalis – jau 13-us metus sėkmingai gyvuojantis tarptautinis festivalis, kurį organizuoja viešoji įstaiga „Liudo Mikalausko koncertai“. Įvairūs ne tik Lietuvos, bet ir užsienio atlikėjai kiekvienais metais sutraukia gausius būrius muzikos mylėtojų. Rugpjūčio 3-ą dieną Tauragės kultūros centre savo muzika dalijosi atlikėja iš Portugalijos Luisa Sobral, kurios kurta daina atnešė pergalę dainininkės broliui Salvadorui Sobraliui 2017-ų metų „Eurovizijos“ dainų konkurse. Apie Tauragės muzikos festivalį kalbėjomės su festivalio „veidu“ Liudu Mikalausku, o apie tai, kas skatina Luisą Sobral kurti dainas - su pirmąkart Lietuvoje viešinčia Luisa.

  Šiemet Tauragės muzikos festivalyje numatyti 6 koncertai. Luisos Sobral ir grupės pasirodymas festivalyje - antrasis. O rugsėjį vyksiantis uždaromasis – OPEROS GALA koncertas – Tauragės melomanus turėtų maloniai nustebinti.

  Liudas Mikalauskas sako, kad už kiekvieno festivalio sėkmės slypi labai daug nuoseklaus darbo ir už festivalio organizacinius darbus padėkoja savo žmonai Sigitai.

  Be daug darbo daug širdies į savo naująjį albumą DanSando įdėjo ir festivalio viešnia – dainininkė Luisa Sobral. Su Luisa TVK bendravo likus valandai iki pasirodymo.

  Nors Luisa koncerto metu pristatinėjo savo naujausią albumą, buvo galima išgirsti ir senesnių atlikėjos dainų. Muzikos kritikai Luisos naujajį albumą giria, o ką pati dainininkė norėjo savo albume atskleisti ir ko visada trokšta, kad klausytojas „išsineštų“ iš jos koncertų?


  Reportažą iš Tauragės kultūros centro žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-08-04.

  260

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex