TVK

  Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus  

  Muziejų naktis Tauragėje ir Pagėgiuose siūlys įvairius kultūrinius potyrius

  Europos muziejų naktis vyksta nuo 2005 m. Ją kasmet inicijuoja ir organizuoja Prancūzijos kultūros ministerija. Tauragės krašto muziejus „Santaka“ ir Pagėgių Martyno Jankaus muziejus gegužės 18 bei 19 dienomis, tiksliau, naktimis, vėl duris plačiai atvers visiems smalsiems kultūros, meno, muzikos ir istorijos mėgėjams bei entuziastams – į Tauragę ir Pagėgius atkeliauja muziejų naktys.

  Keliaujančio Aristavėlės dvaro dvariškis  

  Tauragės krašto muziejaus direktorė Eglė Červinskaitė patikina, kad „Muziejų nakties“ programoje kiekvienas lankytojas galės rasti, kas jam įdomu: muziejininkas-restauratorius Audronis Skurvydas pakvies į edukaciją ir aprodys muziejaus fondus, fotografas Ramūnas Dichavičius pristatys darbų parodą, o Daiva Genienė tauragiškiams ir miesto svečiams - savo poezijos knygą. Nelaukdami „Muziejų nakties“, jau dabar Tauragės gyventojus su dvaro kultūra ir papročiais kviečia susipažinti ir Pilies kiemelyje įsikūręs keliaujančio Aristavėlės dvaro kolektyvas.

  Tauragės krašto muziejus Santaka  

  Lumpėnų seniūnijoje, Bitėnuose, įsikūręs Martyno Jankaus muziejus taip pat lauks lankytojų su savo „Muziejų nakties“ programa. Muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė tikisi, kad įvairūs „Muziejų nakties“ programos renginiai sukvies ir būrį naujų lankytojų. Šį penktadienį muziejus pristatys dvi parodas, Šilutės kamerinis teatras parodys spektaklį „Vakarienė vienam“, o muzikinė dalis priklausys skrabalininkui Regimantui Šilinskui. L. Burzdžiuvienė žada nė vieno lankytojo nepalikti alkano - renginyje tradiciškai bus vaišinamasi įvairiais skanumynais ir garsiuoju Bitėnų medumi.

  „Muziejų naktis“ Tauragės „Santakos“ muziejuje - gegužės 18 dieną nuo 9 valandos ryto iki 12 valandos nakties, o Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejuje – gegužės 19 dieną nuo 18 valandos.


  Reportažą iš Tauragės „Santakos“ muziejaus ir Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus Rojaus obelaičių sodo, žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“nuo 2023-05-17.

  271

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex