TVK

  Neda Malunavičiūtė  

  Į Kauno kolegijos Tauragės skyrių sugrįžo „Džiazas ant pagalvėlių“

  Richardas Banys ir Vytautas Labutis  

  „Džiazas ant pagalvėlių“ - renginys, skirtas džiazo mėgėjams ir tiems, kas nori pabandyti atrasti sąlytį su šio stiliaus muzika. Penktąkart padžiazuoti kartu su Nedos Malunavičiūtės, Vytauto Labučio ir Richardo Banio trio tauragiškiai galėjo Kauno kolegijos Tauragės skyriaus fojė.
  2018 metais TVK duotame interviu muzikantai pasidalijo mintimis, kas kiekvienam iš jų yra džiazas. Ar nuomonė kuriam nors iš jų per tą laiką pasikeitė? Klausytojų auditorija scenoje mato įvairiausias džiazo improvizacijas – atrodo, viskas vyksta ekspromtu. Tad kaip prasideda ir kaip vyksta džiazmenų repeticijos? „Repeticijos prasideda nuo paplepėjimų“, – juokiasi muzikantai. Ir labai svarbus susiėjimo akcentas yra Vytauto ruošiama kava. Paklausus, ko galima būtų tikėtis iš trio koncertų, Neda atsakė, kad niekada nieko iš bet kokių koncertų nereikia tikėtis, nes koncertai būna tokie, kokie būna. Pasitaiko ir nepavykusių pasirodymų. Panašu, kad Kauno kolegijos Tauragės skyriuje trio koncertas buvo vykęs - „Džiazas ant pagalvėlių“ sukvietė ir džiazo mylėtojus, ir tiesiog smalsius melomanus, tad kitais metais tauragiškiai turėtų sulaukti ir šios džiazuojančios tradicijos tęsinio.

  Nuoširdų pokalbį ir nuotaikingas atsakymų paieškas į užduodamus klausimus su „Trio Neda/Labutis/Banys“ žiūrėkite laidoje „Miesto ritmas“ nuo 2023-05-02.

  223

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex