TVK

  E. Tombak  

  B. Baltrušaitytės bibliotekoje vyko susitikimas su Eva Tombak

  Ketvirtadienio vakarą B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje pristatyta 9-oji Evos Tombak knyga „Popietės laikas: mitai ir tiesa apie senėjimą“.

  Eva Tombak – žurnalistė, rašytoja, jogos ir emocinio rašymo mokytoja. Praeityje – žurnalų „Ieva“ ir „Cosmopolitan“ leidėja ir vyriausioji redaktorė.

  Naujausios E. Tombak knygos pagrindinis taikinys – senėjimo diskriminacija, visuomenės požiūris į senėjimą ir senėjančius.

  „Mes norime gyventi ilgai, bet nenorime atsidurti „popietės laike“, kaip Carlas Gustavas Jungas vadina senatvę. Senatvė gąsdina, nes liudija, kad gyvenimas yra baigtinis, ir su tuo sunku tapatintis, ypač, kai esame jauni. Iš baimės puolame į kraštutinumus: vieni garbų amžių sieja su bejėgiškumu ir pralaimėjimu, kiti sako, kad tai aukso amžius – nebereikia atlikti socialinių vaidmenų, pagaliau galima gyventi dėl saves“, – teigė vakaro viešnia.

  E. Tombak prisipažino, kad pati į pensinį amžių pateko prieš metus. Sako, pavadinimas gąsdina, bet jos gyvenime niekas nepasikeitė. Dirbą tą patį, ką ir iki tol, jaučiasi taip pat.

  „Jei kalbame tik apie senjoro išorę, pripažinkime, ji nėra estetiška.Todėl tiek daug investuojame į grožio industriją, kad nejaustume tos senatvės, tos diskriminacijos. Tiesa, aš geriausiai jaučiuosi, kai gaunu daug saulės, ir man tada nerūpi, kiek tų raukšlių mano veide , – šypsosi knygos autorė. Moteris priduria, kad vyresnio amžiaus žmogų labai gali pakeisti ne tiek chirurgo prisilietimas, nes tai laikina, kiek geras stiliaus pojūtis.

  Susitikimo metu rašytoja kalbėjo apie senatvės mitus ir tiesą, apie savo požiūrį į tam tikrus dalykus. Eva palinkėjo naudoti geriausią jaunystės eliksyrą – bendravimą.

  „Popietės laike yra žymiai daugiau laiko savo pomėgiams, ateina suvokimas gyventi čia ir dabar. Naudokitės tuo, bendraukite, jei nesulaukiate kvietimo, inicijuokite tai patys!“, – palinkėjo „Popietės laiko: mitai ir tiesa apie senėjimą“ autorė.  B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos informacija

  230

  Televizijos g. 5, LT72343 Tauragė

  +370 446 72221

  info@tvk.lt

  Sekite mus
  Žiūrimiausios naujienos
  Naujausios nuotraukos

  © Lietuvos ir Vokietijos UAB TELEVIZIJOS KOMUNIKACIJOS. Visos teisės saugomos. Grafika HTML Codex