TVK

Savaitgalį iš Panevežio badmintono turnyro tauragiškiai grįžo ne tuščiomis

Savaitgalį vyko Panevežio badmintono klubo 8-ojo gimtadienio turnyras. Iš viso susirinko 153 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų. Tauragiškiai „Volano“ sportininkai pelnė prizines vietas.

A grupės moterų dvejeto kategorijoje Dominyka Dragūnaitė su Evelina Šiušyte (Invictus) užėmė 3-iają vietą.
    A grupės vyrų dvejeto kategorijoje Giedrius Stasiulis su porininku iš Ukrainos Yegor Romaniuk užėmė 3-iąją vietą.
    B grupės mišraus dvejeto kategorijoje Matas Drukteinis su Ieva Vidzėniene (Panevėžio BK) užėmė 1-ąją vietą.
    Antroje vietoje liko tauragiškė Dovilė Butvydaitė su Laimonu Bečaliu (Panevėžio BK).
    B grupės vyrų dvejete nenugalimi liko Matas Drukteinis ir Pijus Bambalas ir užėmė 1-ąją vietą.